Запознајте го професорот по математика кој има дури 26 деца (видео)

Сподели со своите пријатели

Професорот по матеиматика Ари Нагел (41) има 23 деца, порадишто моментално се трудни осум жени. Тој постојано ја донира својата сперма, па од таму и прекарот Сперминатор.

Неговото лето е пребукирано. Оваа недела одив о Израел за да запознае жена порди која ќе ја замрзне својата сперма во клиника во случај нејизната прва бременост да биде неуспешна, а потоа оди во Вакитан.

Приказната на оваа жена навистина ме прогонува. Доживеала сообраќајна несреќа. Најмногу на светот сакала да добие бебе. Се чувствувам дека ќе биде добра мајка. А и јас се уште немам азиско бебе – вели професорот низ смеа.

Жените ги покриваат трошоците на летот, а Нагел не наплатува за својата сперма.

Всушност забавно е да се патува. Спасувањето и создавањето животи ми се најубави моменти. Два пати донирав коскена срж, а не знам кому. Чест ми е што некој ја сака и мојата сперма – додава тој.

Често ги користи јавните тоалети за да направи примерот, а во еден момент сакал да се повлече од оваа работа.

Гледам порно филмови на телефонот па затоа испорачувам примерот за жената. Ми беше доста од се. Жените ми упатуваа разни барања, сакаа контант со моето семејство, а тука се и медиумите. Едноставно бешепремногу. Се чувствувам дека се остварува нечиј сон. Тешко е да се каже не на жените, посебно кога нешто важно е во прашања – заклучува тој кој има сопруга со која има три деца.

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.