Закопал хамбургер, помрит и шејк во градината: Ги изеде по 14 месеци (ВИДЕО)


Еден британец кој го закопал Биг Мек со шејк и помфрит во градината на еден пријател, го ископал оброкот по 14 месеци и подоцна и го изел.

Мет Надин од Барнсли го купил Биг Мекот од локалната продавница на Мекдоналдс во ноември 2018 година.

Loading...

Со помош на еден пријател, Енди Томпсон, го ставиле оброкот во Тапервер кутија и го закопале во неговата градина пред 39-тиот роденден на Мет.

Таткото на три деца имал намера да го ископа оброк за својот 40-ти роденден, но дури сега пронашол време да го стори тоа – што значи дека бил под земја 14 месеци.

Погледнете како помина тоа.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *