Задникот на Северина остава без зборови

Сподели со своите пријатели

Четириесет и три годишната хрватска пејачка на својот Facebook профил објави фотографија на која се пофали со одличниот изглед на својот задник.

Loading...

Северина одмара во својата татковина во еден од познатите хрватски хотели.

Мора да признаете дека изгледа совршено за своите години.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.