27.02.2018 00:54

Врсникот секојдневно го малтретирал на училиште, па решил да се одмазди (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Што се случува кога насилник кој малтретира самиот ќе го добие она што го бара, покажува видеото поставено од страна на познатиот американски хип-хоп музичар познат како Снуп Дог.

ОВА БОЛИ: Сакаше да започне тепачка, но не знаеше дека тој е ММА борец (видео)

Бруталната снимка прикажува момче црнец малтретирано од страна на белец. По веќе кој знае кој пат ќотек, момчето црнец пружа отпор и за само неколку секунди го фрла на земја насилникот.

Силеџиите го малтретирале на училиште, па одлучил да стане САМОВИЛА (фото+видео)

Loading...

Гневот овој пат ескалирал толку што морале да ги разделат.

Го нарекувале зајак, силеџиите го малтретирале на училиште, но по 5 години сè се сменило (видео)

Секако не препорачуваме на ваков начин да се справувате, ако некој ве малтретира, но ова е типичен пример што се случува кога некој ќе го собира гневот во себе, затоа што нема кој да го заштити.

Black history month ?? when the bully gets bullied. ☝???

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg) on


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments