Возило изгоре во пожар во Куманово

Сподели со своите пријатели

Патничко моторно возило вчера гореше на улицата „Народна револуција“ во Куманово.

Loading...

Како што информираат од Регионалниот центар за управување со кризи, во период од 23:35 до 23:55 часот со едно противпожарно возило, четворица пожарникари успеале да се справат со пожарот.

фото: архива


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *