Воделе љубов на плажа па заспале: Минувачите во ШОК (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Иако не е познато каде и кога е направена оваа снимка, ниту кои се мистериозните љубовници, кои голи на прекрасна плажа ги шокирале и насмеале бројните минувачи.

Мажот во видеото заспал врз својата девојка, а на себе носел само чорапи.

Неговата девојка на себе сепак имала сина кошула, но изгледа дека и таа била гола.

Како всушност тоа изгледало погледнете и самите во приложеното видео.

https://youtu.be/llJJOfPR4OM

Loading...

Leave a Reply