Во куќата на „Големиот брат“ освен Карло Бос, влегуваат уште тројца Македонци

Сподели со своите пријатели

Ако може да им се верува на информациите кои кружат по социлајните мрежи, порно актерот Карло Бос, нема да биде единствениот кој од септември ќе го гледаме во куќата на „Големиот брат“.

Loading...

hitportal-karlo-bos

Со него оваа сезона ќе влезат уште неколку лица од Македонија, меѓу кои и Влатко Христовски или познат како Влатко Да Гама од Велес, како и Ернес Пековиќ, или Ернес Еки.

влатко да гама ернес еки

Од друга страна пак порталот Булевар.инфо објави дека во шесттата сезона од оваа реално шоу ќе влезе и трансџендер од Тетово – Андреа Јовановиќ или Наталија Вип трансица.

305923_261986557222725_421148493_n

Ако овие информации се точни тогаш ни следува доста интересна сезона од септември кое ќе го пренесува Сител телевизија.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.