Винифер Фернандез – одбојкарката која стана интернет сензација (видео)

Сподели со своите пријатели

Винифер Фернандез е 21 годишна одбојкарка од Доминиката, која преку ноќ стана интернет сензација поради својата убавина и сексапил.

 

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.