„Видов 200 пениси за една ноќ”: Девојка отишла на нудистичка забава каде што имало само едно правило

Сподели со своите пријатели

„Стојам во центарот на мал клуб сместен во подрум во Париз. Ме обзема нервоза и носам само чорапи, патики и чанта околу половината“ – вака девојка која била на нудистичка забава во париски ноќен клуб ја започнува нејзината приказна.

Loading...

„Мала група голи мажи незгодно одеа на подиумот за танцување осветлен со светилки на диско. Кога започна песната на Бијонсе Run the world, тие почнаа да се нишаат со гениталиите. Урнебесно. Таа слика засекогаш ќе остане во мојата глава”, напишала девојката која истакнува дека првпат присуствува на ваков настан.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  На свадбата пуштил видео од невестата каде има с*кс со сопругот на нејзината бремена сестра (ВИДЕО)

Таа истакнува дека не се работи за секс забава, како што луѓето прво мислат, туку за настан наречен “Убава кожа”, кој се организира со цел да се дееротизира голото човечко тело и да се зголеми самодовербата кај луѓето.

 

 

Го организирале двајца Французи кои вообичаено се нудисти, а сите гости морале да го почитуваат правилото – какво било сексуално однесување е строго забрането, поради што биле поставени табли „на секој чекор“.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  На свадбата пуштил видео од невестата каде има с*кс со сопругот на нејзината бремена сестра (ВИДЕО)

Гостинката на овој настан вели дека „отсекогаш мислела дека случајно може да биде гола во јавност“, но истакнува дека нејзината љубопитност ја натерала да се обиде со „нудистичко клабинг“.

Loading...

Девојката вели дека атмосферата била изненадувачки пријатна: „Не знам колку луѓе ми се насмеаа љубезно и ми дадоа палци како поттик. Отпрвин бев неверојатно свесна дека сите околу мене се голи, но за неколку минути имав многу поголема самодоверба“, напиша таа за британскиот Метро.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  На свадбата пуштил видео од невестата каде има с*кс со сопругот на нејзината бремена сестра (ВИДЕО)

Таа додава дека набрзо уживала да танцува со луѓе со различни форми и големини на телото, кога одеднаш и пришол маж и рекол: „Можете да им кажете на вашите пријатели дека сте виделе 200 пениси вечерва!“, на што таа се насмеа.

“Го напуштив клубот околу четири часот наутро, чувствувајќи се исполнето. На крајот на краиштата, тоа е сосема природно. Сега сфаќам колку сме опседнати со нашите тела во главите”, ја заклучила оваа девојка приказната за своето искуство.