ВИДЕО што ќе ве насмее до солзи: Гости во паб имаа забавно шоу откако две жени се обидоа да се прикрадат во пабот

Сподели со своите пријатели

Девојка се обидува да ја прескокне оградата, но сè оди наопаку кога нејзините фармерки ќе се залепат во металната конструкција и таа ќе остане да виси наопаку додека луѓето околу неа се смеат на цел глас.

Loading...

Девојката завршила обесена наопаку на оградата од пабот откако се обидела да се прикраде во градината за пиварница за да зграби празна маса прескокнувајќи ја оградата.

Гостите на пабот останаа во шок откако беа сведоци на срамна несреќа додека уживаа во пијалоци во Манчестер.
Зачудената набљудувачка Никол Медоуз уживала во пијалок во барот во петокот вечерта кога забележала храбро дуо како се обидува да слета на празната клупа.

Во смешен клип, една од жените се обидува да ја премине оградата, но се чини дека нејзиното стапало е заглавено меѓу решетките, додека нејзинината пријателка реши да ја прескокне оградата во воен стил.

 

 

Другата жена се префрла, но половината на фармерките е прицврстена на металната конструкција, претворајќи ја погрешно и оставајќи да виси наопаку повеќе од 30 секунди.

Loading...

Додека 30-годишната Никол и другите сведоци клечат во позадина, на непозната жена конечно и помогнал некој странец да премине преку оградата.

Откако ќе се ослободи од нејзините проблеми, жената почнува да вика „ја повредив вагината“ за да ги забавува гостите пред да праша дали може да седне ако оди до соодветниот влез.
Никол од Мидлтон, рече: „Беше смешно. Никогаш претходно не сум видела такво нешто”.

„Беше многу забавно. Сите се смееја”.

„Тие ја затворија вратата затоа што кафулето беше полно, но надвор сè уште имаше неколку празни клупи што ги видоа овие две девојки“.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *