Вакво нешто до сега немате сретнато: Оваа змија обожава да се гали (видео)

Сподели со своите пријатели

Змиите не важат за омилени животни, а само најхрабрите се одлучуваат да ги земаат за домашни миленици.

Меѓутоа, една жена не може да одоли на своето младенче, па решила на сите да им покаже како се гали нејзиното милениче.

Иако многумина не веруваат дека змиите може да бидат такви, оваа видео го покажува тоа.

https://www.facebook.com/DailyMail/videos/1442784029135846/

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.