Ваков срам никогаш не доживеала: По состанокот му пратила порака на момчето, но добила чуден одговор (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Откако го запознала момчето преку апликацијата Тиндер, девојката Зои решила следното утро да му испрати порака за да му се заблагодари за убавата вечера.

Loading...

Меѓутоа, таа била шокирана кога одговорот стигнал од соседната соба.

– Му испратив порака, а тој ми одговори: „Уште сум на твојот кауч“ – рекла Зои и открила дека претходната вечер испила премногу, па морал да и помогне да се врати дома, пишува Мирор.

Откако ја сподели својата непријатна приказна на социјалните мрежи, многумина го пофалија мажот што спиел на каучот и се погрижил таа да биде безбедна.

Многумина се интересирале и дали и по непријатностите продолжиле да се гледаат, на што Зои одговорила дека раскинале по кратко време.

 

@zoechappers i look a mess today sozz #drunkdates #dating #donotdothis #fyp ♬ Mfkn Star – girls