Вака изгледаат современите божиќни дрвца

Сподели со своите пријатели

Доста Ви е од зелените пластични елки кои секоја година морате да ги отпакувате и да ги накитите или свежи борови гранки кои, сепак, прекрасно мирисаат, ама пак затоа не можете да ги расчистите во следните три месеци. Сепак дојде моментот своите најблиски, а и себе да ги развеселите со ново божиќно дрвце!

Loading...

Божиќното дрвце е, ќе се согласите со нас, најважен дел од декорирањето да божиќните празници, а ние ви пронајдовме неколку занимливи елки кои можат да Ви послужат како инспирација за празниците кои се ближат.

Инспирирајте се со нашите божиќни дрвца кои се ставени во галеријата. Бидете креативни и збогатете ги својата дневна соба, соба за спиење, ходник или пак балконот со овие интересни примери.

Доколку Ви се допадна овој напис, Ве молиме споделете го!

[huge_it_gallery id=”245″]


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.