Вака девојките ги опишуваат вкусовите на машките полови органи

Сподели со своите пријатели

Во случај некогаш да сте се запрашале каков вкус има пенисот и како девојките го перципираат, во продолжение ќе добиете одговор на тоа. Можеби и повеќе од што барате да знаете.

Loading...

Колбаси

Делува предобро за да биде вистинито, но дефинитивно чувствувам вкус на крцкав колбас од скара на пенисот на мојот партнер. Секогаш знам дека сум луда по вкусен појадок па морам да ја искористам шансата да се нурнам меѓу нозете на мојот партнер. Секако, тој мисли дека сум божица и совршена девојка, вели Жесика (23).

Сируп и дожд

Првите три месецо од нашата врска, кога се обидував орално да го задоволам, се сеќавав на летото кога имав 13 години и бев болна. Морав да пијам некој чуден сируп, а неговиот пенис има сличен вкус. Потоа сфатив дека проблемот е во сапунот кој го користи и веднаш го натерав да го замени, инаку немаше да бидеме повеќе заедно. Сега има вкус на дожд и тоа е прекрасно, Меди (20).

Хрчко

Секоја пат кога ги лижев тестисите на мојот партнер се сеќавав на хрчкото кој го имав како дете, додека една ноќ не избега. Моето момче има вкус баш како што мирисаше кафезот на моите миленици и сега вие би помислиле дека тоа е одбивно, но воопшто не е така. Тоа е чиса љубов, зарем не? – Сандра (21).

Сочна слива

Loading...

Моето момче не јаде овошјо, но неговиот пенис има вкус каок зрела слива. Кога ќе сврши, имам чувство како да голтам протеински шејк со овошна арома. Своевремено имам пробано многу пениси па знам дека може да биде и многу полошо – Ема (23).

Пазуви

Еднаш ги излижав пазувите на мојата најдобра пријателка па знам дека таков вкус има пенисот на моето омче. Како што веројатно и претпоставувате, не сакам баш да ми биде во устата. Не сум сигурна колку ќе трае нашата врска со оглед на тоа дека морам да се воздржувам од повраќање секој пат кога би го имала неговиот пенис во уста. Можеби постои некој геинтален дезодоранс… – Кајли (21).

Теретана

Во врска сум со популарен спортист во моето училиште и неговите „јајца“ секогаш се малку испотени, дури и веднаш по туширањето. Доколку ја помирисам својата рака откако ќе го допрев, мирисаше баш како и што беше вкусот: делумно теретана, делумно ирисот од пресоблекувалната со арома на влажен испотен пешкир. – вели Наташа (20).

Искосена трева

Го знаете оној мирис на свежо искосена трева која го исполнува летниот воздух. Баш таков вкус има пенисот на мојот партнер. Имав само едно момче до сега и моето искуство е ограничено, но искрено можам да кажам дека сакам да го задоволувам орално, како што обожавам чаша лимунада или лижавче од јагода – Кејт (25).

Стопала

Loading...

Мојот партнер е чист. Се капе два пти на ден, но неговиот пенис сеедно има вкус како валкани стопала. Не знам како да се поставам кон тоа. И по прв пат во животот ги разбирам луѓето кои едноставно исчезнуваат од вашиот живот по неколку состаноци – Мери, (34).

Штала

Живеам во голем град, но имам пораснато на фарма. Пенисот на моето момче има вкус како штала, што е убаво, затоа што пушењето на неговиот полов орган ме подсетува на домот – Памела, (28).

А што вели вашата партнерка?


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.