Уживајте во телата на секси модели достапни во 4К резолуција (видео)

Сподели со своите пријатели

Ирина Шајк, Нина Агдал и Хана Давис се трите модели кои позираат во костими за капење во новото промотивно видео за 2016 година, со таа разлика што најновото видео е достапно во 4К резолуција.

За да го доловите ефектот на гледање на видеото и да ги видите сите детали, само користете глувче на кругот достапен на самото видео, кое ви дава опција за лево или десно, доле или поглед погоре.

Уживајте.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.