УЖАС: Сакаше да изгледа како Кен, но она што го постигна ги шокираше сите (фото)

Сподели со своите пријатели

Кој сака да биде убав, мора да плати – изгледа дека е мотото на „Живиот Кен“, односно Родриго Алвез (34) кој направил се за да изгледа на омилената машка кукла Кен.

Досега на пластични операции потрошил повеќе од 500.000 долари.

https://www.instagram.com/p/BbXY5V2nlKO/

Loading...

Правел интервенции на лицето, отстранувал маснотии, скоро да нема зафати кои 34-годишнито стјуарт од Бразил не ги направил на себе.

Имено, Родриго направил и процеси во текот на операциите и третмани за лице и со тоа дозволувал на публиката да ја следи секоја негова промена.

https://www.instagram.com/p/BaReQSpHJi4/

– Беше болно и се ме печеше. Не ми е целта да изгледам совршено, туку младолико. Никогаш нема да се опуштам и никој никогаш нема да види брчки на моето лице, рекол бразилецот за „Дејли Мејл“.

Сигурно дека тоа не му е последниот зафат, со оглед дека неговото тело очиглено трпи големи болки.

https://www.instagram.com/p/BdTr2ognN9T/


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.