Уапсен кумановец кој допирал млада сограѓанка по телото

Сподели со своите пријатели

Педесетгодишен кумановец вчера бил приведен поради пријава дека допирал помлада сограѓанка по нејзиното тело.

Loading...

– На 21.01.2023 во 11.00 часот од полициски службеници од СВР Куманово бил лишен од слобода З.В.(50) од кумановско, постапувајќи по претходна пријава дека на 20.01.2023 околу 15.35 часот З.В. допирал по телото 23 годишна девојка од кумановско, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Од полицијата велат дека се работи на расчистување на случајот.

Никола Ивановски


ПРОЧИТАЈТЕ И:  Момче споделувало компромитирачки материјал од малолетно девојче од Крива Паланка