06.08.2019 11:59

Тврдоглаво куче кое стана хит на интернет (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Тврдоглаво куче кое одбило да оди со сопственичката ги насмеа луѓето ширум светот, откако случаен минувач го споделил видеото на социјалните мрежи.

На него се гледа како кучето лежи на тротоар во Њујорк, со кренати четири нозе во воздух и одбива да ја продолжи прошетката.

loading...

Покрај него стои неговата сопственичка која на повеќе начини се обидуваше да го крене на нозе, но тој упорно одбиваше.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments