06.08.2019 11:59

Тврдоглаво куче кое стана хит на интернет (ВИДЕО)


Тврдоглаво куче кое одбило да оди со сопственичката ги насмеа луѓето ширум светот, откако случаен минувач го споделил видеото на социјалните мрежи.

На него се гледа како кучето лежи на тротоар во Њујорк, со кренати четири нозе во воздух и одбива да ја продолжи прошетката.

loading...

Покрај него стои неговата сопственичка која на повеќе начини се обидуваше да го крене на нозе, но тој упорно одбиваше.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments