Тврди дека патува низ времето и доаѓа од 2030. година, го седнаа на детектор за лага (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Мистериозно момче по име Ноа го мина детекторот за лага тврдејќи дека доаѓа од иднината, поточно од 2030. година.

 

Loading...

 

„Патникот низ времето“ на полиграфското тестирање рекол дека Доналд Трамп ќе биде резибран и дека вештачката интелигенција ќе земе замав.

На јутјуб каналот „Apex TV“ се појави снимка на која оваа момче тврди дека го ризикувал животот за да се врати во минатото, но вели дек анеговата мисија е да ги запознае луѓето со тоа што им носи иднината.

 

 

Ова се уште некои од неговите тврдења.

1. Технологијата ќе биде развиена до таа мерка што ќе биде способна сама да се грижи за домаќинството.

2. Биткоинот ќе биде неверојатно популарен, но пени и центот и натаму ќе бидат во употреба.

 

Loading...

 

3.Во 2030. година претседател на Америка е мистериосно суштество по има Илана Ремики.

4. Луѓето ќе пристигнат на Марс во 2028. година, а до тогаш ќе биде откриено патувањето низ времето.

5. Електричните автомобили ќе станат подеднакво брзи како и денешните возила на бензин и дизел.

 

 

Во претходното интеврју, кој крајот на минатата година, рекол дека пати од депресија и анорексија. Тогаш рекол дека има 50 години, но дека поради лекот кој го земал изгледа како да има 25.

Тврдат дека дошле од иднината: 2018. ќе има инвазија од вонземјани, а ова е фотографија од 6000 година (видео)

Сајтот „Paranormal Elite“ тогаш објави телефонски повик од човек кој тврди дека дошол од 2021. година. Како објавија тогаш, тврдел дека работел на таен владин проект и дека сега живее во Јужна Америка, но и дека стравува дека ќе биде убиен поради се што знае.

За да се заштити неговиот идентите тогаш прифатил да го нарекуваат Ноа.

Тврди дека доаѓа од иднината: Има 50 години а поради лек изгледа помладо (видео)

– Благодарен сум што ме сослушавте. Ви посакувам најдобра иднина, збогум и среќно, рекол на крајот на снимката.

Вели дека е свесен дека на себе навлекол многу скептици и дека поради тоа и прифатил неговото тестирање на полиграф да биде снимено.


Loading...

Leave a Reply