Тврди дека ја има најрамната задница во светот, со месеци вежба за да ја промени (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Џули е многу популарна девојка на „ТикТок“ и на оваа социјална мрежа ја следат повеќе од 3,5 милиони луѓе.

Loading...

Таа се прослави по смешните сцени со партнерката Камила, но и по тоа што себеси се нарекува „личноста со најрамниот задник на светот“.

Како што рекла, отсекогаш била многу слаба и без облини, но не можела да замисли дека нејзиниот задник ќе остане апсолутно рамен.

Со оглед на тоа што многу следбеници ѝ пишувале коментари како „што не е во ред со твојот задник“ или „дали е ова филтер што го прави задникот толку рамен“, Џули решила да започне да тренира и да направи се што може во врска со тоа.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Тројца кинески астронаути пристигнаа на вселенската станица Тиангонг

 

 

– Јас и мојата девојка тренираме неколку месеци. Нутриционистот ми препиша храна која треба да ме натера да се здебелам, а тренерот ми даде вежби со кои треба да ми растат глутеците – изјавила оваа девојка.

Loading...

Како што вели, коментарите не ја навредуваат, но сепак би сакала нејзиното тело да добие облини.

– Коментарите всушност ме натераа да направам нешто за мојот задник. Навистина се трудам и се надевам дека ќе се види напредок за неколку месеци – заклучила оваа млада девојка.

Џули со месеци напорно вежба, објавувајќи ги своите тренинзи на TikTok и верува дека ќе успее да ги обликува телото и задникот.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Тројца кинески астронаути пристигнаа на вселенската станица Тиангонг

 

@julieevlorentzen Replying to @brooke.burnz ♬ original sound – julie