Тверкање во јавност пред стотици луѓе, па и полиција (видео)

Сподели со своите пријатели

Сигурно се сеќавате на оваа бомбастична девојка Лекси Пантера, со одличен задник која има огромен талент во тверкање. Таа сега се најде на улица и тверкаше пред насобраната публика, но и пред полиција. А како реагираат останатите на нејзините атрибути погледнете самите затоа што оваа видео има милион и половина прегледи за само неколку дена.

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.