01.07.2019 11:02

Туристки приредија стриптиз на семафор среде бел ден (ВИДЕО)


Неверојатна снимка од Сплит е апсолутен хит на денот на социјалните мрежи.

Црвеното светло на семафорот патнички од едно такси го искористиле да приредат музичко-сценски перформанс за околните возачи и за сите кои биле на таа локација.

loading...
Ludnica na splitskim ulicama

Pogledajte show koji su napravile strankinje danas u Splitu

Публикувахте от Prometne zgode i nezgode в Неделя, 30 юни 2019 г.

Фото: принтскрин


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments