Трудна жена на најбрутален начин се осветила на љубовницата на сопругот

Сподели со своите пријатели

Лу Шанел (23) од Виетнам дознала дека сопругот има љубовница и одлучила на најбрутален начин да и се освети.

Таа и уште три нејзини пријателки ја дочекале љубовницата, ја соблекле гола, ја фрлиле на кревет и во вагината и ставиле лути пиперки. Додека несреќната жена преживувала агонија, ја држеле за рацете и нозете. Останатиот дел од пиперките ги фрлиле по креветот и постелнината.

Лу која е три месеци бремена и носи син започнала да се сомнева дека нејзиниот сопруг ја изневерува затоа што со часови започнал да излегува од дома без вистинско објаснување. Заедно со пријателките одлучила да го следи сопругот кој се упатил во еден мотел на северниот дел на Виетнам.

Кога парот пристигнал на одредиштето, жените тргнале во акција. Се што и правеле на љубовницата фотографирале и постирале на социјалните мрежи. Реакцијата на корисниците била бурна затоа што се прашувале зошто не го казнила својот сопруг, туку само љубовницата.

Жените лесно простуваат, но никогаш не забораваат. Љубомората е болна, ќе го дознае тоа. Знам дека сега некои луѓе ме мразат, но така е во животот, не можете на секој да му удоволите – вели Лу.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.