Трогателно: Мајка го женила синот и здогледала белег на раката на невестата, се случил неверојатен пресврт!

Сподели со своите пријатели

Една жена открила дека на денот на венчавката на нејзиниот син, открила дека неговата невеста е всушност нејзината долго изгубена ќерка.

Loading...

Жената наводно можела да ја препознае својата ќерка, од која била разделена пред многу години, со трага на раката на денот на церемонијата.

Невестата и нејзината прва мајка биле видени како плачат и се гушкаат за време на изненадувачкиот собир во Сужоу во кинеската провинција Џиангсу на 31 март, како што објавија од Тајмс Њуз.

 

 

 

Сепак, младенците не се брат и сестра.

Loading...

Венчавката можела да се одржи откако се утврдело дека синот на жената е посвоен.

Жената, наводно, решила да посвои син по повеќе години залудно трагање по својата ќерка.

Според „Тајмс њуз“, мајката на младоженецот забележала лузна на раката на невестата.

Итно ги прашала родителите на невестата дали нивната ќерка е посвоена.

 

 

Родителите биле изненадени од прашањето пред да кажат дека го посвоиле детето откако го нашле покрај патот пред повеќе од 20 години.

Loading...

Слушајќи ја приказната, невестата се расплакала и го опиша моментот на средбата со нејзината биолошка мајка како „посреќен од самиот ден на венчавката“, објави изданието.

Венчавката била во можност да се одржи и покрај шокантното откритие и парот го размени заветот.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *