Трета ноќ – втор секс во куќата на „Големиот брат“ (видео)

Сподели со своите пријатели

Стефани Баниќ и Ервин Мујаковиќ првиот секс го имаа после само 48 часа поминати заедно во куќата на „Големиот брат“.

Loading...

Веќе следното утро најавија нова акција, а ветувањето вчеравечер го исполнија. Овој пат, за разлика од претходниот, останаа под јорганот, но не им пречеше што не беа сами во спалната соба.

Погледнете го видеото кое е постирано на каналот на продукцијата.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.