Толку била исплашена од стоматологот што заборавила каде и се нозете, a каде главата (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Веќе е познато дека одењето на забар може да биде многу стресно за некои луѓе, но една жена беше толку исплашена од стоматолошкиот преглед, па дури и заборави како да седи.

Loading...

 

 

На социјалните мрежи кружи видео на кое се гледа исплашена жена како се обидува да седне на стоматолошки стол. Кога стоматологот и рече да седне, наместо да се потпре на стол, таа се потпре на делот каде стоеја стоматолошките инструменти и падна на подот.

Лекарката веднаш и пришола и и помогнала да застане на нозе, а по неуспешниот обид успеала да седне и прегледот конечно да започне. Збунетата жена успеа да остане неповредена, а ова видео насмеа многу луѓе на социјалните мрежи.

 

 

Loading...

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *