Тој е боксер и татко на десет деца, а сними геј порно филм со двајца мажи (фото)

Сподели со своите пријатели

Јусеф Мек (35) е поранешен професионален боксер, татко на десет деца и неодамна е со статус верен. Сепак, на интернет се појавила шокантна порнографска снимка каде Мек има сексуални односи со двајца мажи.

Loading...

Мек признал дека снимал порно филмови за 4.500 долари минатата година, но дека не се сеќава дека бил со машко.

Се сеќавам дека заминав на непозната адреса во Бронкс и дека во тој стан се шетаа голи жени, дека добив аплче и пиење, а потоа дека се враќав со метро со 4.500 долари во џебот. Ништо измеѓу тоа не ми е познато. На сексот не се сеќавам. Целиот живот бев женкар, секогаш ме привлекувале проститутки, едниствено кога сум допирал машко тоа било во ринг – вели Мек.

Мек освоил неколку светски првентства и е познат како млад и силен спортист, додека минатата година не се повлекува од боксот поради инфаркт. Мек исто така не може да ја тужи „порно куќата“ во која снимил филм, затоа што од почетокот имал многу малку податоци за се, а кога с епојавил на адресата во Бронск станот веќе бил напуштен.

Истрагата открила дека е во прашање компанијата „DavgPound USA“ која прави филмови во кои Афроамериканци имаат геј секс.

Мек дознал дека го има во геј порно кога му јавил другар кој и му кажал за тоа, а потоа престанал да се дружи со него.

Многу сум повреден. Не можам да спијам со денови, сит емислат дека ќе се повредам самиот себе, но морам да останам силен поради своите деца – вели Мек.

Неговите деца се на возраст од три до 21 година, а тој вели дека сите негови пријатели знаат дека тој сака жени и дека никогаш не бил хомосексуалец, ниту сака да биде.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.