25.04.2019 13:02

Телохранителите на Ким Џон Ун во трчање го бришеа возот во кој патува (ВИДЕО)


Медиумите кои го чекаа лидерот на Северна Кореја, Ким Џонг Ун забележаа необична сцена на станицата во Владивсток, каде тој пристигна за средбата со рускиот претседател Владимир Путин.

Додека возот пристигнуваше во станицата неговите телохранители истрчаа надвор и започнаа да ги полираат вагоните.

loading...

Во црни одела и снежнобели ракавици, мажите се забележани како трчаат покрај возот и ги бришат прозорците и вратите на оклопниот возј со кој Ким пристигна во Русија.

Фото: Принскрин РТ


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments