Стари Лозја

Сподели со своите пријатели

Малолетник бил физички нападнат во месноста „Стари лозја“, а случајот во полиција го пријавила неговата мајка. Loading… – На 01.04.2024 во 11.00 часот во СВР Куманово, М.М. (33) од Куманово пријавила дека на 31.03.2024 година во место викано „Стари лозја“ во Куманово нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од двеПрочитај повеќе