Скандал

Сподели со своите пријатели

Скандал од светску размени настана кога во јавноста исплива книгата за кралицата Елизабета и пикантериите на нејзиниот брак со принцот Филип. – Не постоеше убава жена во близината на Филип со која тој не флертуваше. Но, на кралицата тоа не и пречеше, му даваше отворени раце да се дружи соПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Млад брачен пар организирал интимна венчавка во Бенони, град во Јужна Африка, а никој не можел да се посомнева дека веста за нивната свадба ќе стигне до светски медиуми. Имено, се одело според добро осмислениот план, а младенците уживале се додека одеднаш не се појавила љубовницата на младоженецот. Мислила декаПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Гневни родители поднеле жалба откако воспитувачка во градинка им ги депилирала веѓите на нивните деца, а претходно за тоа не побарала дозвола. Пронашол бомба па ја донел во градинка да се пофали Loading… Гленда Круз не можела да верува кога го земала своето дете од градинката и кога видела декаПрочитај повеќе