ГОСТИТЕ ВО ШОК: Љубовницата во венчаница влета на свадбата (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Млад брачен пар организирал интимна венчавка во Бенони, град во Јужна Африка, а никој не можел да се посомнева дека веста за нивната свадба ќе стигне до светски медиуми.

Имено, се одело според добро осмислениот план, а младенците уживале се додека одеднаш не се појавила љубовницата на младоженецот.

Открила дека ќе се мажи со друга па му го отсекла пенисот

Loading...

Моментот кога анонимната жена влегла во црквата ја забележила и камерата, па на снимката се гледа дека младоженецот се обидува да ја смири тензијата за да церемонијата може да заврши до крај.

Сепак, присутните гости биле видно вознемирени, а некои и врескале, што се слуша на снимката која на Твитер ја објавил музичкиот продуцент од Јоханесбург, ди-џеј Нкокхи.


ПРОЧИТАЈТЕ И:  До 13 години ја бричела брадата, па кренала раце: Сега ја носи со гордост! (ФОТО)

Leave a Reply