парагвај

Сподели со своите пријатели

На застрашувачката снимка од надзорните камери може да се види како во петокот во раните утрински часови во Педро Хуан Кабаљеро, Парагвај, тригодишната Луз Маида ја одзема човек кој подоцна ќе ја силува и убие. Loading… Нејзината мајка Аурелиа Салинас (42) ја продала на своето момче, дилер, во замена заПрочитај повеќе