Небојша Стефановиќ

Сподели со своите пријатели

Србија сака да ја има најсилната армија во регионот бидејќи сака да живее во мир и стабилност, изјави српскиот министер за одбрана Небојша Стефановиќ, а пренесува агенцијата СРНА. Loading… „Србија никому не се заканува, но не го дава своето“ На свечената академија по повод Денот на војската на Србија, СтефановиќПрочитај повеќе