На колена

Сподели со своите пријатели

Кумановскиот краткометражен филм „На колена“ ќе биде премиерно прикажан во среда со почеток во 19:30 часот во Занаетчискиот дом во Куманово. Loading… – Чест и задоволство ни е да ви го претставиме нашиот краткометражен филм “На Колена”. По година и пол работење на проектот конечно успеавме да го реализираме истиот,Прочитај повеќе