Јута

Сподели со своите пријатели

Тела на осум членови на семејството се пронајдени во куќа во американската сојузна држава Јута, соопштија локалните власти. Loading… Меѓу жртвите има пет деца. Потенцијалниот мотив за убиството не е објавен. Жртвите биле пронајдени вчера со прострелни рани во дом во Енох, град со околу 8.000 жители, 400 километри јужноПрочитај повеќе