СВР Куманово трага по исчезната жена од с. Алгуња

Сподели со своите пријатели

Како што јавува СВР Куманово, во текот на вчерашниот ден, поточно во 14,00 часот во Полициската станица во Куманово, Њ.А.(45) од с. Алгуња – Старо Нагоричино, пријавил дека неговата сопруга Ж.А. (34), на 01.07.2015 година се одалечила во непознат правец  и не се вратила дома.

Loading...

СВР Куманово превзема мерки за пронаоѓање на лицето.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.