Студио те Гили Куманово – место каде шминкањето е уметност (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Секоја жена сака да изгледа што е можно поубаво, а особено за одредени свечености, свадби, веселби, матури…  Вашето лице е вашето огледало, затоа доверете го само на најпрофесионалните. Студио те Гили во Куманово е најмодерното и најсовремено место каде можете да влезете како „обична“ жена, а да излезете како вистинска убавица од модните писти.

Loading...

 

 

Лоцирани на улицата „Др. Рибар“ број 10 во Куманово, тимот на Студио те Гили ве очекува со својот професионализам и естетски дух. Во модерен и пријатен амбиент. Имаат и сопствен паркинг простор и бесплатен wi-fi. Ако дојдете со вашиот партнер, не мора да се грижите дека ќе му биде здодевно, може да се напие кафе додека ја чека вашата трансформација во принцеза од бајките.

 

 

Loading...

Во продолжение ви пренесуваме дел од магијата создадена од вештите раце на вработените во Студио те Гили, а ако имате посебен повод во периодот што следува, или едноставно сакате само да изгледате убаво за себе или за својот партнер, не очајувајте да ги посетите. Microblandin, eyebrows и депилација се само дел од нивната понуда…

Можете да ги контактирате и на телефонскиот број 071 270 760.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

Loading...

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

Loading...

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

Loading...

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Studio te Gili (@studiotegili)

 

Loading...


Leave a Reply