Стјуардеса ги отстрани додатоците од носот, очите и усните, а крајниот резултат е ШОКАНТЕН! (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Бизарно видео покажа сосема друга личност.

Loading...

Козметичката индустрија напредува секој ден и повторно доживува врв со нови и помодерни видови шминка. Сега секој може да избере нов изглед и да изгледа тотално поинаку.

На ТикТок, стјуардеса покажа како е можно да го промените вашиот целосен изглед со помош на разни додатоци и шминка. Таа го затегнува лицето со помош на панделки, става неколку додатоци во носот и секако се шминка за да може да се види нејзиното вистинско лице само кога ќе ги тргне сите оние работи од лицето.

Луѓето едноставно не можеа да поверуваат колку промени следеа затоа што на крајот од видеото е личност која воопшто не личи на таа личност од почеток.

 

 

 

@beautymakeupceoDo you still know me after removing makeup?##tiktok ##foryou ##fyp ##makeup ##beauty ##beautiful

♬ original sound – Beauty girl 2

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *