Станала вдовица па спиела со 100 женети богаташи: Сега ги открива нивните тајни!

Сподели со своите пријатели

Вдовицата по смртта на нејзиниот сопруг одлучила да го промени својот живот.

Loading...

Повеќе од десет години, таа секој ден се среќавала со богати мажи кои ги изневерувале своите жени, а сега, најпознатата сериска љубовница, тврди дека гените се одговорни за неверството.

Гвинет истакнува дека една третина од нејзините љубовници имале родители кои исто така биле неверни, па затоа е убедена дека таканаречениот „ген за неверство“, кој наводно се пренесува од генерација на генерација, е одговорен за љубовните патувања.

Кога родителите имаат афери, нивните ќерки или синови помалку се плашат од неодобрување на родителите затоа што и самите знаат дека биле неверни.

– Неверствата ги распаѓаат семејствата. Синовите и ќерките на неверните родители помалку се плашат од критика затоа што знаат дека истото го правеле и во минатото. Еден од мажите што го видов беше богат банкар чија мајка се омажила дури три пати. Тој пораснал со неа гледајќи ја како излегува со разни мажи и тоа секако влијаело на неговото однесување подоцна – објаснува Ли.

– Друг љубовник ми беше момче на возраст од околу триесет години чии родители биле неверни за време на тинејџерските години. Денес тој е оженет и не може да биде верен. Тој ми рече дека идејата да остане со иста жена 50 години му се чинела здодевна откако видел колку неговите родители се забавуваат со други луѓе. И неговата сопруга го изневерува, следејќи го примерот на нејзините родители. Јас би рекол дека неверството привлекува уште едно неверство, и затоа двете страни знаат што да очекуваат – додава тој.

Вдовицата исто така истакна дека во денешно време многу жени се подготвени да се вклучат во афери.

Дури и нејзините пријателки кои споделуваат такви работи со своите мајки го прават тоа.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *