СРЕЌЕН ПРАЗНИК ГРАДУ МОЈ!

Сподели со своите пријатели

Куманово денеска одбележува 78 години од ослободувањето и 503 години од своето постоење.

Loading...

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Почна асфалтирање на „Шумски пат“ во кумановската населба Бедиње