Средовечен кумановец си го одзеде животот

Сподели со своите пријатели

Средовечен кумановец вчера се самоубил во својата семејна куќа, лоцирана на улицата „Кирил и Методиј“, потврди денеска МВР.

Тој бил пронајден обесен во 21.15 часот. Лекар од Здравствениот дом-Куманово констатирал смрт без траги на насилство.

Од Министерството за внатрешни работи информираат дека во согласност со јавен обвинител, телото на кумановецот е предадено на семејството.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.