Sport Vision од денеска и во ТЦ Сума – Куманово (галерија)

Сподели со своите пријатели

Nike, аdidas, Reebok, Timberland, Converse, Puma, New Вalance, Asics и Champion, се само дел од широкиот асортиман на светски брендови кои од денеска можете да ги набавите по солидни цени во продавницата на Sport Vision во ТЦ Сума.

Loading...

 

Ова е четиринаесеттата по ред продавница на Sport Vision во Македонија каде успешно работат изминатите три години благодарение на квалитетната понуда.

Денеска беше свеченото отворање на кое сите производи беа со 20% попуст, а доколку немавте време да отиде денес, без грижи продавницата на Sport Vision ќе работи секој работен ден.

Денеска голем дел од кумановци ја постеија нивната продавница и одбраа парче квалитетна и евтина гардероба, а доколку вие не го сторивте тоа, веќе утре можете да ги посетите и да се уверите во широкиот асортиман на спортска опрема и облека. По сечиј вкус и сечиј џеб.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.