Спиела со мажи од 40 земји и сега открива кои нации се најлоши во креветот (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Старлетата Коко Бе вели дека водела љубов со мажи од 40 земји од светот и сега одлучила ги рангирала своите љубовници, кој според неа најдобро се покажал во кревет.

Loading...

Како што раскажа таа била со мажи од Америка, Канада, Русија, Франција, Норвешка, Холандија, Џибути, Италија, Белгија, Никарагва, Хондурас, Колумбија, Бразил, Албанија, Србија, Украина, Ерменија, Аргентина…

 

 

– Првиот впечаток често ме мамеше, а се покажа дека мажите од поконзервативните култури, на пример Арапите и Индијците, се најподготвени за експериментирање во кревет. Но, морам да признаам дека Бразилците беа најдобри љубовници, со нив секогаш беше забавно – објаснува таа.

Исто така, Коко тврди дека Европејците баш и не се покажале и вели дека најдосадни биле Британците и Германците.

 

Loading...

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANDRÉ (@caramacuk2)

 

– Од друга страна се трудеа да уживам во тоа, ме прашаа што ме возбудува и тоа е за пофалба. Додека работев како стриптизета во Канада, запознав многу Ерменци и Албанци, но многу поважно им беше да ја покажат својата облека или автомобилот – забележува Коко.

Само со еден маж не можела да излезе на крај, а тоа бил Русин кој, како што вели, бил неуморен во кревет и можел да води љубов со часови.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by John McGill (@305jmac)

 

– На крајот буквално побегнав од него, бидејќи не можев повеќе да го издржам тоа темпо – искрен е Коко.

Loading...

Сепак, најголем впечаток ѝ оставил богатиот Данец со кој водела љубов на неговата луксузна јахта.