Солзи и овации по настапот на Мартија на шоуто “Пинкови Ѕвездички” (видео)

Сподели со своите пријатели

Македонската претставничка на шоуто “Пинкови Ѕвездички”, познатата Мартија Станојковиќ, со својот последен настап, го остави целото жири без зборови, но и без воздух.

Гоца Тржан излезе на бина да ја изгушка малата Мартија, порачувајќи дека таа е генијална.

  • Јас никогаш не сум слушнала, ниту видела вакво нешто. Што се однесува до мене, овој натпревар е завршен. Блазе мајка што те роди. Јас ти се поклонувам, изјави Тржан.

Милан по вторпат заплака, а останатите членови на жирито останаа без збороби по настапот на Мартија која пред публиката ја исполни песната од последниот филм Џејмс Бонд “Writing’s on the wall”

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=An4R32tFGTQ&app=desktop

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.