Сограѓанин силувал 27-годишна кумановка

Сподели со своите пријатели

Дваесет и седумгодишна девојка со иницијали И.Д. од Куманово во текот на вчерашниот ден околу 22 часот пријавила дека врз нез од страна на Б.Н. со употреба на закана и физичка сила извршил полови дејствија, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Истата била со сторителот и откако се паркирале со неговото возило на непозната локација, започнал да и се заканува по што ги извршил половите дејства.

Од полицијата информираат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.