Со задоволство би сакале да летате со овој секси пилот (ФОТО+ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

На Јутјуб се појави снимка од згодна девојка по име Марија, која работи како пилот. нејзина задача е да лета преку хрватските острови, а знае и маестрално да се го спушта авионот на површината на морето.

https://www.instagram.com/p/BT1IHD_Dq5Y/?utm_source=ig_embed

Loading...

– Марија прв пат ја сретнавме на Малдиви, а тука ја видовме како вози хидроавион по Хрватска. марија момелтано лета на Гренланд и се надеваме дека ќе ја видиме пак, пишува на страницата „Just Planes“ која ја следат 400.000 вљубеници во сите видови авиони.

https://www.instagram.com/p/BcSGjauD58q/?utm_source=ig_embed

Судејќи по нејзиниот Инстаграм профил, Марија е активна на социјалните мрежи. Често поставува фотографии од работното место, а можат да се видат и во костим за капење.

https://www.instagram.com/p/5edvn6qts3/?utm_source=ig_embed


Leave a Reply