Со Фотошоп го избришала мажот од својот живот: Хит приказна на една жена (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Тајлер Пејџ предизвика бројни реакции на „ТикТок“ откако откри како дознала за двојниот живот воден од нејзиниот сопруг, како и за неговиот одговор на истиот.

Loading...

„Видов слика на мојот сопруг на Фејсбук. Тој беше во клуб, опкружен со девојки. Погледнав малку подобро и видов дека тој не носи венчален прстен на прстот. Нормално, го прашав за што станува збор. Неговиот одговор беше дека страницата на клубот на Фејсбук била Фотошоп што го избришал прстенот. Тоа е навистина најбезобразната лага што некогаш сум ја слушнала “, рече таа во своето видео на ТикТок бидејќи и самата Тајлер е експерт за уредување фотографии, таа веднаш му рекла дека знаела дека е лага. Тој не престанал да се оправдува, па рекол дека „сигурно го соблекол додека миел раце и заборавил да го врати“. После оваа ситуација, Тајлер се развела со сопругот, а приказната што ја сподели ја гледаа повеќе од три милиони луѓе. Таа доби коментари за поддршка од луѓето што го гледаа видеото, а се истакна еден смешен коментар „Жено, не си разведена, туку само што го избриша од животот со Фотошоп“.

 

 

@tylarpaigeYou asked for it, here it is! Wedding ring photoshop story part two! #fyp #photoshop #stayhomestaysafe #cheater #liar #weddingring♬ They photoshopped my wedding ring off part II – Ty Paige


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *