Снимал пар како има секс на паркинг, но потоа од автомобилот излегол гневниот маж…

Сподели со своите пријатели

Момче од градот Хенеф во Германија снимал љубовен пар во заонос, кога бил нападнат со бејзбол палка, објавува полицијата.

Британка имала секс со духови, вели дека по тоа искуство не сака да има ништо со мажите

Loading...

Германецот на паркингот видел двајца како водат љубов, па одлучил со својот мобилен телефон да ја сними акцијата во живо. Машкиот актер во играта го видел воајерот како прави снимка, па одлучил да му одржи лекција така што ја искористил палката за бејзбол.

Имаа секс на балконот, сите гледаа и аплаудираа (видео)

Во таа прилика му нанел лесни телесни повреди.

Мажот кој со својата поубава половина одлучил да води љубов на паркингот, му го одзел телефонот на воајерот, меѓутоа на барање на полицијата, морал да го врати.

Необични сексуални обичаи ширум светот

Видео снимката е избришата, а со оглед на тоа дека изјавите на учесниците во инцидентот се спротивни, полицијата спроведува детална истрага.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.