Слушнете го новиот корона хит, кој ќе ве насмее до солзи! (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Никнуваат хитови за коранавирусот. По Гоци Бенд кој прв го скрши мразот со песната „Гара нема да прими вакцина“ за време на короната, сега имаме „контранапад“ и најновиот хит во врска со вакцините.

Loading...

Луѓето сè повеќе се инспирираат од короната, па се создаваат многу смешни хитови.

Најновото е дело на непознат автор, но сигурно ќе ве насмее до солзи.

Слушнете ја: „Јави ми се душо, кога ќе се вакцинираш“.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *