Сите го знаат како најубавото момче од кутијата за чоколадо, а еве како изгледа денес (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Ова чоколадо е едно од омилените слатки не само за децата, туку и за возрасните.

И дали некогаш сте се запрашале како изгледа момчето од омотот на ова познато чоколадо денес?

Loading...

 

View this post on Instagram

How the mane was looking last week 🦁

A post shared by joshbateson (@joshbateson) on

 

Иако одамна се шпекулира дека компјутерската анимација е комбинирана со цртеж, откриен е идентитетот на овој сега возрасен човек.

 

View this post on Instagram

Island Exploring 🏝

A post shared by joshbateson (@joshbateson) on

 

Неговото име е Џош Бејсон и тој е со британско потекло, а на Инстаграм има 135 илјади следбеници, и тој особено го привлекува вниманието на понежниот пол, а кога ќе ги видите фотографиите, ќе ви биде јасно зошто.

Loading...

 

View this post on Instagram

Hope you all have a good week 🙌🏼 #staysafe

A post shared by joshbateson (@joshbateson) on

 

View this post on Instagram

Wishing I was back in Chi Town 🏙

A post shared by joshbateson (@joshbateson) on

 

 

View this post on Instagram

What Sunday’s should be for 🎮

A post shared by joshbateson (@joshbateson) on

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *